Úžasné novinky pre Jar/Leto 2024

Predstavujeme Vám pletacie priadze pre Jar/Leto 2024

COLOR BREEZE

Schachenmayr Color Breeze je živá mouliné priadza s vysokým podielom bavlny a farebným nádychom pre ľahké letné modely. Má jemnú textúru a je ideálna pre detské a dámske oblečenie alebo doplnky. Priadza je certifikovaná podľa Oeko-Tex Standard 100 a spĺňa štandard MEZgreen.

Zloženie: 85% bavlna, 11% polyester, 4% ostatné vlákna

EASY COTTON SPRITZ

Schachenmayr Easy Cotton je základom pre multifarebnú priadzu Easy Cotton Spritz so sprejovým efektom. Sprejový efekt, pri ktorom nedochádza k opakovaniu vzoru, vytvára voľnejšiu farebnú štruktúru a dodáva priadzi obzvlášť letný, no elegantný nádych. Je to klasická bavlnená zmesová priadza, veľmi ľahko udržiava a drží tvar, možno ju prať v práčke na 40°C a sušiť v sušičke.

Zloženie: 50% bavlna, 50% polyakryl

DALIYA

Schachenmayr Daliya je krásna a veľmi nezvyčajná efektná priadza, ktorá hrá rôznymi farbami a textúrami. Priadza kombinuje rôzne farebné efekty a materiály ako je bavlna, polyester a viskóza. Vďaka tomu je pletenie s Daliya mimoriadne vzrušujúce a rozmanité a zároveň jednoduché. Daliya spĺňa štandard MEZgreen, keďže viac ako 70 % materiálov pochádza z udržateľných zdrojov (recyklovaných).

Zloženie: 60% bavlna, 22% polyester, 13% viskóza, 5% ostatné vlákna